until first session

Don’t Miss the First Day
of Summer Camp!

Days
:
Hours
:
Minutes
:
Seconds
welcome to our

Hello Summer Camp

learn our camping

virtual camping tour

Summer camp is a program for children or teens during summer months in many countries. Children and adolescents are called campers.

our benefits

why choose us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore menim ad minim veniam, quis nostru.

icon_services_3.png

Diversity abounds

icon_services_2.png

Natural all the way

icon_services_1.png

Experienced and trustworthy

summer 2018

Rates & Dates

1price-copyright.png

Junior Camp

May 26 – June 18, 2018
$1,800
Duis aute irure dolor in reprehendecat cupidatat non proidemed ut perspiciatis.
More Info
2price-copyright.png

Main Camp

June 26 – July 27, 2018
$4,850
Duis aute irure dolor in reprehendecat cupidatat non proidemed ut perspiciatis.
More Info
3price-copyright.png

August Camp

August 05 – August 30, 2018
$3,650
Duis aute irure dolor in reprehendecat cupidatat non proidemed ut perspiciatis.
More Info
testimonials

What People Say

Eksperienca më fantastike!!!
Staf i kualifikuar dhe shumë i komunikueshëm. Fëmijët ishin të gjithë të mrekullueshëm dhe gati për çdo aventurë. Mezi pres për kampin tjetër!

Dea Tafili

Pa dyshim është vendi perfekt për të realizuar ëndrrat, për tu rritur profesionalisht, për të krijuar miqësi dhe njohje që zgjasin përgjithmonë. Një vend i ngrohtë që të bën të ndihesh si në shtëpi!!🥰🥰🥰

Julia Permeti

KHA SUMMER CAMP është ishulli më magjik ku mund të kalosh ditët e verës duke mësuar pafund gjëra të reja, duke njohur njerëz shokë e shoqe të rinj, duke krijuar pavarsinë e parë nga familja dhe shumë e shumë gjëra të tjera! Ambientet janë fantastike, plotesojnë të gjitha kushtet për fëmijët dhe stafin e kampit, i cili është staff i kualifikuar për çdo shërbim që kryen në kamp! Eksperienca më e bukur në botë ju pret!

Aurora Sina

from the blog

Exciting News

Exciting News
It’s your Birthday, and you’re on a Trip!!! #lucky
Quuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quiaolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non ...
Exciting News
The more we work together! Summer of 2018
Quuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quiaolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non ...